TÜRSi tegevus septembris

TÜRSi esimene TÖÖKOOSOLEK sel õppeaastal toimub 17. septembril Farmaatsia instituudis (Nooruse 1). Algusega kl 17.00 ruumis 707.

Teadlaste Öö Festival on teadust populariseeriv sündmuste sari, mille raames toimub käesoleval aastal üle neljasaja põneva teadussündmuse üle kogu Eesti. TÜRS osaleb festivalil sel aastal esimest korda ning annab oma panuse ürituse õnnestumiseks esitlusega “Pulbrist tabletiks – miks? kuidas? mis edasi?“. Tervisehädade korral loodetakse ravimitest ikka abi ning tihti ei mõelda, kuidas võetud tabletid töötavad. Ettekandes avatakse tablettide teaduslik taust.

Oleme 23. septembril Viimsi Koolis (C-222), kl 19-20.30. Ettekanne on eelkõige mõeldud 8.-12. klassi õpilastele. Oodatud on aga muidugi kõik huvilised! Eelregistreerimine on vajalik kuna grupi suurus on 20 inimest http://www.eformular.com/sipelgas/pulber.html#stay

Teadlaste Öö Festival toimub 20.-25. septembrini 2015. Tutvu kavaga lähemat siin http://teadlasteoo.ee/

OLE ROHKEM liikumine

OLE ROHKEM programm edendab tudengkonnas mõtteviisi, et õige tudeng otsib alati viise, kuidas areneda ning tahab seeläbi Tartu linnast luua kohta, kus igaühe anded võiksid avalduda ning samm-sammult õitsele puhkeda.

Selle eesmärgi nimel pakub OLE ROHKEM Arenguprogramm organisatsioonidele muu hulgas rahaliselt tuge, koolitusi, nõustamist ning toetavat kogukonda.

Lähemalt saad OLE ROHKEM liikumisega tutvuda siin http://olerohkem.ee/

The 6th International Pharmaceutical Conference. Science And Practice 2015

NB! Üks vaba koht, registreerimise tähtaeg 09. september!!

Sel aastal Leedus toimuvale rahvusvahelisele farmaatsia konverentsile saadab ka TÜRS proviisoriõppe tudengeid uusi kogemusi saama ja silmaringi laiendama.

Konverents toimub 5.-6. novembril, kus seekord tähelepanu keskpunkti kuuluvateks teemadeks on

  • ravimid ja bioloogilised ravimid
  • praktiline farmaatsia
  • sotsiaalfarmaatsia
  • farmakoloogia
  • uute ravimite avatamine ja arendamine
  • farmatseutiline analüüs ja toksikoloogia
  • kliiniline farmaatsia
  • kvaliteedi hindamine

Lähemalt saab konverentsiga tutvuda siin http://ipckaunas.wix.com/pharma