Sügisseminar

TÜRSi Sügisseminar

TÜRSi ehk Tartu Ülikooli Rohuteaduse Seltsi üheks traditsiooniliseks ürituseks on kujunenud Sügisseminar, mis on suunatud just töötavale apteekrile, kuid osa võtavad ka üliõpilased ja õppejõud. Seminari eesmärgiks on pakkuda erialast täiendkoolitust, esinejateks on arstid, apteekrid ja teised farmaatsia valdkonnaga kokkupuutuvad spetsialistid. Samuti on seminar hea võimalus meeldivas õhkkonnas kolleegide ja koolikaaslastega kohtumiseks.

Sügisseminar 2018 teema on geneetika. Geneetika on tänapäeval kiiresti arenev valdkond, mis mängib järjest suuremat rolli haiguste ennetamises, mõistmises ja ravis. Loengud käsitlevad personaalmeditsiini, farmakogeneetikat, geenidega seotud haigusi, annavad ülevaate, millised võimalused on juba kasutusel ning mida on tulevikus oodata. Selle aasta sügisseminaril toimuvad ka töötoad, et pakkuda osalejatele võimalust arendada oma oskusi lisaks teoreetilistele teadmistele.
Sügisseminar 2018 toimub eeldatavasti 17.novembril. Registreerimine avatakse hiljemalt septembri alguses.
 
Täpsem info peagi tulekul!
 
 

Tegemist on iga-aastase seminariga tudengitele, proviisoritele, farmatseutidele ja teistele eriala inimestele. Seminari raames saavad töötavad proviisorid ja farmatseudid 6 täiendkoolituspunkti.