TÜRSi sünnipäev/jõulupidu

6.detsembril sai TÜRS 28-aastaseks. Nagu juba traditsiooniks on saanud, tuli seda tähistada sünnipäeva- ja jõulupeoga!

 

Kohapeal sai tehtud palju südant soojendavat ning veelgi imelisemat. Üheskoos ehitasime ja kaunistasime piparkoogimaju ning mängisime, näiteks, Rooside sõda, mis oli mõistagi sünnipäeva-, jõulu- ja proviisoriteemaline. Küsimused olid vahvad – alates esimesest sõnast, mis seostub proviisoriga kuni asjadeni, mis peavad ühel sünnipäevapeol kindlasti olemas olema!

Ükski TÜRSi sünnipäev/jõulupidu ei möödu esinemisteta. Sel korral oli meil au kuulata duette oma liikmete Susanna ja Kaarli poolt. Suur aplaus neile julguse ja imelise esitluse eest!

Lisaks arvasime ära jõululaule, kui Reelika ja Taavo neid eestikeelsete tõlgetena ette lugesid. Selle mängu jooksul sai ohtrasti naerda, ent muidugi said tublimad ka kõikide mängude puhul tänatud – kes ei tahaks endale šokolaadist jõuluvana koju kaasa?

 

Igal TÜRSi sünnipäeval/jõulupeol on tavaks tänada liikmeid, kes on olnud seltsile suureks abiks. Esmakordselt anti sel aastal välja ka kolm eripreemiat kategooriates „TÜRSi tulevane superstaar“, „TÜRSi abiaine – mis oleks toimeaine ilma abiaineta?“ ning „TÜRSi päikesekiir – giving you that vitamiin D“. Arvan, et siinkohal on igati õiglane tänada kõiki liikmeid veelkord – ka neid, kes otsest tunnustust ei pälvinud – tänu teile see selts elab ja hingab ja läheb aina edasi ja edasi paremuse poole!

 

 

28. sünnipäev tundus hea kadalipuna, et tagasi tuua üks üheksakümnendatest pärinev traditsioon, kus TÜRSi sünnipäeval valiti Kummeli Kusti ja Mikstuuri Mann,

kes olid nii-öelda selle ürituse miss ja mister. Seekord tulid tiitlid tagasi kahe lisandusega: Tinktuuri Pille ja Tableti Tiiu. Loodi uus traditsioon! Nüüdsest antakse tiitlid juhatuse liikmetele ning igal järgneval sünnipäeval annab juhatuse liige oma tiitli järgmisele tublile edasi.

Nagu ühele sünnipäevapeole kohane, söödi õhtu lõpus maitsvat torti ja lauldi TÜRSile sünnipäevalaulu, sest see selts on seda väärt!

Suur aitäh kõikidele kohalolnutele ja samuti EFS’i

esindajatele, kes meid sel uhkel päeval õnnitlemas käisid!

 

Palju õnne meile kõigile!

 

 

 

 

Marit Kobakene
Tartu Ülikooli Rohuteaduse Seltsi meediajuht