Töökoosolek 16. septembril

Esmaspäeval, 16. septembril kell 18.00 toimub farmaatsia instituudi auditooriumis selle semestri esimene TÜRS-i töökoosolek.

Teemad:
– Sügisseminar
– Õppereis
– Tagasivaade suvepraktikatele
– Varia

Üsna pea tuleb hakata tegelema traditsioonilise sügisseminari korraldamisega. Seoses sellega on palve kõigil seltsi liikmetel ja liikmekandidaatidel mõtelda, kas nad sooviksid ehk seminari korraldamisest osa võtta ja milline võiks olla nende panus. Oodatud on kõik lennukad ideed ja kaasalöömisvaim.

Koosolekule ootame osalema kõiki seltsi liikmeid ja ka teisi huvilisi proviisoriõppest, kes soovivad rohkem teada saada TÜRS-i tegevuse kohta, ja neid, kes soovivad astuda meie seltsi. Neil, kes on olnud liikmekandidaadid vähemalt ühe semestri, on võimalus astuda liikmeks.

 

Liikmekandidaadid, kes soovivad astuda liikmeks, kuid ei saa koosolekul osaleda, leiavad vajaliku avaduse siit. Palume selle ära täita ning koosoleku ajaks edastada kas koosolekul olijate kaudu või isiklikult TÜRS-i juhatusele. Samamoodi saavad toimida ka need TÜRS-i liikmed, kelle stuudium on juba lõppenud ja kes soovivad nüüd astuda TÜRS-i toetajaliikmeks.

Ootame suurt osavõttu!