Üldkoosolek juba 2. detsembril

Teisipäeval, 2. detsembril kell 18.00 toimub farmaatsia instituudi auditooriumis nr 707 TÜRSi korraline üldkoosolek.

Ajakava:
1.) TÜRS sünnipäeva- ja jõulupidu
2.) Mõttekoda
3.) Teadusbuss füüsikutega
4.) TÜRS Ööraamatukogusse
5.) Liikmeskond
6.) Majandusaasta aruande revisjonikomisjoni valimine
7.) Vana juhatuse liikmete tegevusaruanne
8.) Uue juhatuse valimine
9.) SEP tutvustus

NB! Üldkoosolekul osalemine on kohustuslik. Kui koosolekul osalemine pole võimalik, palume volitada enda asemel mõni teine TÜRSi liige volikirja alusel. Volikirja blankett on meili lisas.

UUE JUHATUSE VALIMINE
Uude juhatusse valitakse esimees, aseesimees, kirjatoimetaja, laekur ja viies liige. Kuna viienda liikme funktsioon pole põhikirjas täpsustatud, siis erinevalt eelnevatest aastatest, soovime leida viiendaks liikmeks inimest, kes on nõus vastutama SEPi ja Suveks Apteeki programmi (SAP) koordineerimise eest. Viies liige võib seejuures otsida abilisi/delegeerida ülesandeid/moodustada meeskonna, kes tegelevad programmide korraldusega. Kui ühtegi avaldust viienda liikme kohale ei laeku, valime viienda liikme vana juhatuse seast.
SAP koordineerimine: On vaja kirjutada meile apteekidele ja tudengitele, et selgitada, kes otsivad ja kes pakuvad suveks tööd. Viia otsijad pakkujatega kokku.
SEP koordineerimine: On vaja tutvustada meie tudengitele võimalust praktikaks välismaal. Koguda kokku ankeedid ja teha valik, kes saavad programmis osaleda. Valida välja välismaa tudengite seast need, kes saavad Eestisse praktikala tulla ning aidata neil Eestis hakkama saada, korraldada neile üritusi jne.

Ülejäänud juhatuse liikmete kohustused võib leida TÜRSi põhikirjast: http://tyrs.ee/tyrs/pohikiri/. Kui kellelgi tekib küsimusi seoses juhatuse liikmete ülesannetega, võib kirjutada julgelt kelli.somelar@gmail.com (kirjatoimetaja), kadrisirkas@gmail.com (esimees), annibrit@gmail.com (aseesimees) või helenraude@gmail.com (laekur).

Julgustame kõiki kandideerima uude juhatusse! Avaldused leiab internetiaadressilt: http://tyrs.ee/avaldused/tyrs_avaldus_juhatusse.pdf.
Uude juhatusse kandideerimise soovist palume anda teada meiliaadressil tyrs@tyrs.ee hiljemalt 28. novembriks.