TÜRSi tegevus mais ja juunis

ravila

Päris õnnestunud pilt, eksole? Meie Ravila naabruskond on ilus nii kaugelt kui ka lähedalt ja üks selle suurimaid väärtusi ongi inimesed meie õppeasutustes. Seda seltskonda tahame tähistada ühise kevadpeoga 15. mail AHHAA Keskuses algusega kl 20.30

Peo muusikalise meeleolu kujundab live bänd kontrabassi- ja saksofoniviisidega ning kui tantsimisest küllalt, saab osa võtta mitmetest seltskonnamängudest. Toimuvad ka mälumäng ja oksjon, kus on võimalik soetada mitmete õppejõudude väärtuslikke meeneid. Või siis hoopis proovida kätt õnneloosis, kus iga loos võidab!

Muidugi on olemas ka suupisted ja joogid, mida saab osta soodsast tudengibaarist.

Dresscode: pidulik

Pilet eelmüügist (kuni 12.05.) 5€, alates 12.05. ja kohapeal 7€.

Eelmüügist saab pileteid osta ülekandega:

Eesti Füüsika Selts EE302200221052465647 Swedbank

Selgituseks Kevadpidu ja nimi.

Lisaks õhtusele peole toimuvad päeval kl 16.00 ja 16.45 ekskursioonid Physicumi, Chemicumi ning Farmaatsia- ja Tehnoloogiainstituuti. Osalemiseks registreeri end järgneva vormi kaudu:

http://goo.gl/forms/etOKqyL8pV

Tule ja kasuta võimalust oma naabritega paremini tuttavaks saada. Jääme ootama!

 

ESMAKORDSELT EESTIS! Põhjamaade sotsiaalfarmaatsia konverents, 3.-5 juuni 2015 (Tartu, Dorpati konverentsikeskus)

ravila1

Suure rõõmuga teatame, et VII Põhjamaade sotsiaalfarmaatsia ja tervishoiu-uuringute konverents toimub sel aastal esimest korda Eestis. Täpsemalt 3.-5. juuni Tartus, Dorpati konverentsikeskuses. Lisaks sotsiaalfarmaatsia teemadele arutatakse ka kliinilise farmaatsia üle, kaasatud on Põhjamaade kliinilise farmaatsia võrgustik. Konverentsi teemaks on „Innovatiivne, integreeritud ja individualiseeritud patsiendihool“, kus rõhutatakse uuenduste ja koostöö vajalikkust nii hariduses, teaduses kui ka igapäevapraktikas.

Käsitlusse tulevad järgmised teemad:

  •  Uuendused farmaatsiateaduses ja praktikas
  • Erialasisesed ja erialadevahelised küsimused ning farmaatsiaharidus
  • Tervishoiuteenused ja proviisori tegevus
  • Farmakoökonoomika ja ravimipoliitika
  • Eetikaküsimused farmaatsias
  • Sotsiaalsed ja kultuuridevahelised küsimused
  • Ravimite kasutamine ja sellega seotud käitumine (ka. ravimikasutaja perspektiiv)
  • Patsientide ohutus ja farmakoepidemioloogia
  • Ravimid ja tervisealane teave
  • Kliiniline farmaatsia

Konverents kaasab sotsiaalfarmaatsia, kliinilise farmaatsia ja tervishoiu-uuringute valdkonnas tegutsevaid üliõpilasi, noori ja kogemustega teadlasi ja praktikuid. Samuti on plaanis senisest enam kaasata erialaliitude, asutuste ja organisatsioonide esindajaid, et pakkuda koostöövõimalusi erinevate riikide teoreetikutele ja praktikutele. Seega, tõesti kõik on teretulnud!

Lisainfo saamiseks külastage konverentsi kodulehte http://nspc2015.erpmusic.com/

SUVEKS PAIDESSE! Eesti Farmaatsia Seltsi suveseminar, 13.-14. juuni 2015

ravila 2

Sel aastal viib meid tee Paidesse, kus 13-14. juunil toimub Eesti Farmaatsia Seltsi 52. suveseminar. Korraldajaks on Järvamaa apteekrid.

 Tegemist on juba pika traditsiooniga, mis ohtralt vahvaid kogemusi ja mälestusi juurde annab. Registreerimine on avatud 31. maini. Programmiga saab lähemalt tutvuda Eesti Farmaatsia Seltsi kodulehel: http://efs.ee/2015/52-eesti-farmaatsia-seltsi-suveseminar/#more-490

 Ootame kõiki huvilisi Eesti apteekrite aasta suurimale üritusele!