Pannkoogiõhtu

 

Neljapäeval, 11. oktoobril toimus TÜRSi pannkoogiõhtu.

Tehti kokkulepe, et igaüks toob midagi head-paremat, mida pannkoogi peale panna. Kokku kogunes palju maitsvat: erinevaid moose (nii koduseid kui ka poeletilt leituid), magusaid kastmeid (karamellikaste, kondenspiim), magusaid määrdeid (Nutella, pähklivõi) ja lisaks veel puuvilju, marju ja erinevaid komme! Väikses jõuluootuses sai kõrvale juua ka glögi.

Tuleb tõdeda, et õhtu lõpuks olid kõhud nii täis, et natuke raske oli liikuda, aga see 0li pigem selline meeldivalt raske tunne.

Lisaks söömisele sai ka üheskoos jutustada ja mänge mängida. Laual oli palju erinevat: kaardimäng UNO, Reaalsuskontroll, mõned lauamängud ning muuhulgas ka joonistamistarbed. Igal kohalolijal oli võimalik anda oma panus TÜRSi brändiloomesse skitseerides midagi põnevat või mõeldes välja huvitavaid lööklauseid. Toredaid mõtteid oli küll ja veel ning kõik ideed olid igati abiks!

Pannkoogiõhtust on saanud omamoodi traditsioon. See on üritus, kus liikmed saavad end mõnusalt tunda ning lihtsalt nautida üksteise seltskonda ja head toitu, mõtlemata homsele või kõigele, mis parasjagu koolis toimub. See on üks vahva üritus, mis toimub kindlasti ka edaspidi!

 

Eks jääme siis järgmist pannkoogiõhtut ootama! Juhhei!