Erakorraline üldkoosolek 2. juunil

2. juunil kell 15.00 toimub farmaatsia instituudi (Nooruse 1) ruumis nr 702 (endine arvutiklass) TÜRS-i erakorraline üldkoosolek. Kuna peame kinnitama eelmise aasta majandusaruande, on väga oluline, et võimalikult paljud TÜRS-i liikmed osaleksid koosolekul.  Kui koosolekul osalemine pole võimalik, palume volitada enda eest hääletama mõni teine seltsi liige volikirja alusel.

Päevakord: 

– Majandusaasta aruande kinnitamine

– Sügissemestri eelarve

– Laekuri ettekanne liikmemaksude kohta

– Liikmelisus

– Energiatalu külastus 21. juunil

– Õppekava muudatused

– Varia (töögruppide tegevus, TÜRS-i Google Drive, sünnipäevakaardid)

 

Ootame osalema kõiki seltsi liikmeid ja ka proviisoriõppe tudengid, kes ei ole veel meie seltsis ning soovivad saada rohkem informatsiooni TÜRS-i tegevuse kohta ja/või astuda meie seltsi.

 

Liikmeks astumine

Nagu ikka on võimalus astuda TÜRS-i liikmeks neil, kes on olnud liikmekandidaadid vähemalt ühe semestri. Astudes liimeks omandatakse hääletusõigus 2. juunil toimuval üldkoosolekul. Liikmekandidaadid, kes soovivad astuda liikmeks, kuid ei saa koosolekul osaleda, leiavad vajaliku avaduse aadressilt http://tyrs.ee/avaldused/. Palume selle ära täita ning koosoleku ajaks edastada kas koosolekul olijate kaudu või isiklikult TÜRS-i juhatusele (sel juhul peaks edastama ka volikirja).

 

Toetajaliikmeks astumine

TÜRS-i liikmetel, kelle stuudium on juba lõppenud, on võimalik astuda TÜRS-i toetajaliikmeks. Selleks tuleb täita avaldus aadressilt http://tyrs.ee/avaldused/. Kui koosolekul osalemine pole võimalik, siis tuleb see edastada kas koosolekul olijate kaudu või isiklikult TÜRS-i juhatusele.

 

Ootame suurt osavõttu!