29. TÜRSi sünnipäev & jõulupidu

6. detsembril tähistasime uhkelt oma 29. sünnipäeva! Ja nagu alati, kaks kärbest ühe hoobiga – jõuluaega ka!

Kuigi lund akna taga ei sadanud, oli jõulumeeleolu suur ja igaüks kaunistas piparkooke. Osati ka sellepärast, et salajaseks ülesandeks oli kinkida õhtu lõpuks oma kaasliikmele kaunistatud piparkook! Meelelahutust pakkus lisaks TÜRSi põhikirja kahoot, mis mõnelegi üllatuslikult keeruliseks osutus. Parimate seas olid muidugi juhatuseliikmed.

Peale pausi jaotati liikmed gruppideks ning anti ülesandeks koostada jõululuuletus. Tegu ei olnud tavalise luuletusega, sest sõnad olid juba ette antud ning jäi vaid üle need lõbusalt kokku seada. Luuletusi oli tõesti erinevaid, kõige tublimad said premeeritud. Üles oli seatud ka fotonurk, kus sai jäädvustada oma kursusepilte, naljapilte, autoportreesid ja palju muud.

Kaugelt Tallinnast tuli kohale meile esinema armas duo. Esinejad laulsid imeilusaid laule ning türsikad laulsid kaasa. Õhkkond oli nii siiras ja mõnus. Võiks öelda, et õhtu toredaim osa oli tunnustasime, sest muidugi jagati siis kingitusi. Kõik liikmed said midagi näpu vahele. Erilise tänu sai Kelli Rändmäe, kes osutus esimeseks Rändkapsli auhinna saajaks tänu oma silmapaistvatele tegemistele. Põnev on alustada uusi traditsioone – Rändkapsel  hakkab iga aasta rändama kõige tublimale ja aktiivsemale liikmele.

Lõpetuseks laulsime sünnipäeva laulu meie seltsile ja sõime torti. Kokkuvõttes oli õhtu tõesti imeline ja seda tänu meie sponsoritele FitLife, Imeline Teadus, Kadarbiku, Magnum, Pulsaar, Silvanols, Südameapteek, Tamro, Tervisepüramiid, Turbliss, Uisupark ja Viljandi Vana-Apteek.

Palju õnne meile ning kohtume jälle 30. juubelil!